В "Укрексімбанку" оплесками зустріли директора департаменту безпеки, який заламував руки оператору "Схем". Відео

В "Укрексімбанку" оплесками зустріли директора департаменту безпеки, який заламував руки оператору "Схем". Відео
Читать на русском

Тельбізов, який повернувся на посаду, передав співробітникам слова від звільненого Мецгера.

В "Укрексімбанку" співробітники оплесками зустріли директора департаменту безпеки банку Ігоря Тельбізова, якого повернули на посаду після нападу на журналістів "Схем". Про це повідомляє APnews.

Раніше Тельбізова усунули з посади представники наглядової ради банку, а причиною такого рішення стало відео, на якому видно, що Тельбізов заламував руки оператору програми "Схеми". Відповідне відео опублікував нардеп Гео Лерос.

"От відео як відновлений на посаді Тельбізов, що заламував руки оператору програми "Схеми", як "воїн світла" повертається на роботу в "Укрексімбанк". Ця тварина під божевільні овації та улюлюкання заходить до головного офісу банку як справжній герой", - написав Лерос.

Також нардеп заявив, що люди на балконах – це співробітники головного офісу банку, які спеціально вийшли привітати "ката". Сам Тельбізов низько вклонився присутнім та передав слова звільненого голови банку Євгена Мецгера.

"Дякую за те, що ви тримаєте вектор, заданий цій команді, яка зробила з цієї відстійної коробки топ-банк України. Найкраще краш-тесту не можна було пройти в жодній організації", - заявив директор безпеки банку.

Раніше APnews повідомляв, що окрім Тельбізова до роботи на своїй посаді повернувся і начальник управління внутрішньої безпеки банку Олег Осипов. На цей час вони обоє фігурують у кримінальному провадженні за фактом перешкоджання законній діяльності журналістів.

Новини партнерів

Під будівлею ВР розмістили банер із головами ОУН та прославленням Гітлера
Тиснява на концерті репера Тревіса Скотта: кількість жертв зросла до дев'яти