В Україну доставлять літаком партію тестів на коронавірус

В Україну доставлять літаком партію тестів на коронавірус
Читать на русском

Доставлять 2 види тестів: тести для ПЛР та тести експрес-діагностики.

Партію тестів для визначення коронавірусу COVID-19 сьогодні, 22 березня, доставлять в Україну літаком. Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я у Facebook.

"Сьогодні в Україну літаком прибуває партія тестів для визначення коронавірусної хвороби. Доставляються обидва види тестів: тести для ПЛР (золотий стандарт діагностики) та тести експрес-діагностики," - зазначили у відомстві.

У МОЗ наголосили, що експрес-тести будуть використовуватися бригадами екстреної допомоги у разі виїзду медиків до людини з високою температурою, у якої підозрюють хворобу. Якщо експрес-тест підтверджує коронавірус, лікарі мають узяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР.

Зазначимо, що у разі, коли негативні обидва тести, то в умовах загальнонаціонального карантину людина все одно має дотримуватися режиму самоізоляції наступні 14 днів.

Також додамо, що в регіонах кожного дня лабораторії вже проводять тести ПЛР. Додатково до цих ПЛР-тестів, цього тижня в Україні з'являться ще 11 апаратів для ПЛР-діагностики. Це розширить кількість точок у країні для діагностики захворювань на коронавірус.

Як повідомляв APnews раніше, в Україні зафіксували вже 47 випадків захворювання коронавірусом.

Читайте також:

Новини партнерів

В Україні створять стабілізаційний фонд для подолання наслідків коронавірусу
У Хорватії через землетрус загинув підліток