В Україні з'явився контакт-центр для боротьби з COVID-19

В Україні з'явився контакт-центр для боротьби з COVID-19
Читать на русском

В контакт-центр можна звернутися із питанням, що стосуються COVID-19 та організаційних моментів, пов'язаних з лікуванням.

В Україні 2 листопада запрацював всеукраїнський контакт-центр з протидії коронавірусу COVID-19. Про запуск нової лінії для запитань повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу, передає кореспондент APnews.

Так, в контакт-центр можна звернутися із питанням, що стосуються COVID-19 та організаційних моментів, пов'язаних з лікуванням.

"Відтепер кожен громадянин України, в якого виникають запитання стосовно ковіду, може зателефонувати туди і отримати інформацію. Незалежно від того, де саме на території країни він знаходиться", - заявив Степанов.

Міністр зазначив, що контакт-центр з протидії коронавірусу буде досить великим. Там працюватиме 150 операторів цілодобово.

Лінія для дзвінків буде безкоштовною.
Номер телефону – 0 800 60 20 19.

Зателефонувати у кол-центр МОЗ можна, якщо ви не можете додзвонитися своєму сімейному лікарю, отримати направлення на аналізів чи комп'ютерну томогрфію, або у вас виникло питання з ПЛР-тестуванням.

Крім того, міністр уточнив, яким буде алгоритм дій після дзвінка.

"Зрозуміло, щоб з'ясувати інформацію і надати вам вичерпну відповідь, оператору потрібно буде зв'язатися з відповідним містом та сімейним лікарем. Все це буде фіксуватися та реєструватися в CRM-системі, яка автоматично буде надсилати його на розгляд в регіони.
А після отримання відповіді оператор обов'язково повинен вам зателефонувати"
, – пояснив Степанов.

У МОЗ зазначили, що вирішили створити єдиний контакт-центр, оскільки регіональні гарячі лінії працюють з перешкодами.

Як повідомляв APnews раніше, після низки антирекордів в Україні різко зменшилась кількість нових хворих COVID-19.

Новини партнерів

Плавець Романчук встановив новий рекорд України на дистанції 400 метрів
В Одеській області з-під конвою втік засуджений: поліція ввела операцію "Сирена"