В Україні з'явився Фонд боротьби з коронавірусом обсягом 64,7 мільярди гривень

В Україні з'явився Фонд боротьби з коронавірусом обсягом 64,7 мільярди гривень
Читать на русском

У новому бюджеті додатково передбачили 15,8 млрд грн для доплат до зарплатні медпрацівникам, які протистоять епідемії.

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 553-ІХ, який Верховна Рада підтримала на позачерговому пленарному засіданні 13 квітня 2020 року. Про це повідомляє сайт глави держави.

"Згідно із законом, у складі держбюджету утворюється Фонд боротьби з коронавірусом в обсязі 64,7 млрд грн. Ці кошти спрямовуватимуться на першочергові та пріоритетні напрями протидії поширенню COVID-19," - йдеться у повідомленні.

Крім цього, у новому бюджеті додатково передбачили 15,8 млрд грн для доплат до зарплатні медпрацівникам, які протистоять епідемії коронавірусу. Загалом видатки Міністерства охорони здоров'я збільшуються на 16,4 млрд грн.

Також документом передбачили 10,6 млрд грн на одноразові доплати до пенсій. Видатки Міністерства соціальної політики збільшуються на 19,5 млрд грн.

Для здійснення непередбачених заходів до резервного фонду направлено додатково 3 мільярди гривень.

Як повідомляв APnews раніше, молоді вчителі в 2020 році не отримають додаткову одноразову виплату в розмірі 21 тисячі гривень. Кабмін скасував виплати через коронавірус.

Новини партнерів

Нацполіція жорстко реагуватиме на порушення карантину під час Великодня
На кордоні з Польщею викрили контрабанду на 1,5 мільйони гривень, яку везли як "гуманітарку"