В Україні знову можуть закрити ринки на карантин: головний санлікар Ляшко назвав причину

В Україні знову можуть закрити ринки на карантин: головний санлікар Ляшко назвав причину
Читать на русском

Органи самоврядування нехтували дотриманням санітарних умов на ринках.

Заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив про скасування постанови №5 від 30 березня "Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19) у місцях торгівлі".

Про це він заявив в ефірі програми "Свобода слова", передає APnews.

Зазначається, що документ втратить чинність з 14 квітня.

За словами санлікаря, ринки знову відкривалися для того, щоб у громадян був доступ до дешевших продуктів, проте, органи самоврядування нехтували дотриманням там санітарних умов.

"Ми розуміли питання, чому ми дозволяємо відкривати ринки, оскільки це впливало на ціни, які були в супермаркетах, і це збільшувало доступність до більш дешевих продуктів харчування. Впродовж дії цієї постанови були виявлені зловживання органів місцевого самоврядування, коли вони повідкривали ринки в антисанітарних умовах. Ми маємо шалені порушення.

З 14 квітня моя постанова, котра прописувала умови, як відкриватися ринкам, буде визнана як така, що втратила чинність. Ми не будемо з цим працювати, здорового глузду немає. Як і з доступом до храмів. Чомусь ми думаємо, що пронесе”, - наголосив Ляшко.

Раніше APnews повідомляв, що буде з цінами на продукти в Україні в умовах пандемії коронавірусу.

Новини партнерів

У Чернівецькій області 84 нових випадків Covid-19: влада посилить карантин на Великдень
Разумков підписав ухвалені на засіданні Ради закони