В Україні змінили правила "жовтої" карантинної зони: нещепленим буде ще складніше

В Україні змінили правила "жовтої" карантинної зони: нещепленим буде ще складніше
Читать на русском

Для не вакцинованих з'являться нові обмеження.

Як і анонсувалося раніше, уряд ухвалив рішення посилити карантинні заходи в "жовтій" зоні карантину, і тепер майже так само, як і в "червоній" без вакцинації, не обійтися.

Рішення про зміну правил адаптивного карантину ухвалювалося на засіданні Кабінету міністрів України в середу, 24 листопада, пише APnews.

Так тепер у "жовтому" рівні епідемічної небезпеки для роботи в карантинних обмеженнях необхідно буде мати одну дозу щеплення проти COVID-19, або негативний ПЛР-тест (який необхідно робити кожні три дні і, природно, своїм коштом), або довідку про одужання.

У цій зоні бізнеси та громадські заклади зможуть працювати також за умови вакцинації однією дозою всього персоналу (або за наявності ПЛР-тесту чи сертифікату одужання). Те саме стосується відвідувачів.

Станом на 24 листопада у "жовтій" зоні Кіровоградська та Закарпатська області.

Раніше APnews повідомляв, в Україні "жовті" COVID-сертифікати, які людина отримує після першого щеплення від коронавірусу, діятимуть лише 30 днів.

Крім того, посилили контроль за перевіркою дотримання карантинних обмежень: тепер COVID-сертифікати повинні перевірятися через програму "Дія" за допомогою спеціального пристрою.

Новини партнерів

В Україні через пандемію 30% громадян навіть не підозрюють, що вони ВІЛ-позитивні – Ляшко
Федерація хокею України зняла з чемпіонату чинного переможця "Донбас" та ХК "Краматорськ"