В Україні запропонували зрівняти тарифи на електроенергію для населення та промисловості

Тарифи на електроенергію
Читать на русском

Олексій Оржель хоче відмовитись від перехресного субсидіювання.

Міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель запропонував прирівняти ціни на електроенергію для населення до цін для промисловості. Таку пропозицію він висунув в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

За його словами, також необхідно відмовитись від перехресного субсидіювання, яке залишилося попри запровадження ринку електроенергії, і тарифи для населення значно нижчі ніж для промисловості. Крім того, він нагадав, що формально українці сплачують повну вартість електроенергії, купуючи різноманітні товари.

"Населення досі субсидується. Воно отримує менші ціни, ніж промисловість. Це загальновідомо. І тут треба також з часом дивитися на те, щоб вирівнювати ці ціни, і щоб конкуренція приводила для меншої ціни на електричну енергію для населення", - зазначив Оржель.

Також він вважає, що необхідно зрівняти тарифи для населення та промисловості, що в майбутньому призведе до зниження вартості електроенергії для побутових споживачів за рахунок конкуренції.

Як раніше повідомляв APnews, міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексій Оржель запевнив, що дві платіжки на загальну суму за газ не вплинуть.

Коментарі

Новини партнерів

ВООЗ не вважає китайський коронавірус пандемією
Раді запропонували допустити іноземних військових до навчань в Україні