В Україні запрацюють дитячі табори: в МОЗ назвали дату

В Україні запрацюють дитячі табори: в МОЗ назвали дату
Читать на русском

Максим Степанов зазначив, що дитячі табори працюватимуть тільки в "зеленій" та "жовтій" зонах.

Дитячі табори в Україні планують відкрити з 2 серпня, але тільки в тих регіонах, де дозволяє епідеміологічна обстановка. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

"У нас буде дозволена робота дитячих таборів починаючи з 1 серпня для регіонів, які знаходяться в" зеленій "і" жовтої "зонах. А регіони, які знаходяться в" помаранчевій "і в" червоній "- там буде, відповідно, заборонені прийом та робота відповідних дитячих таборів", - заявив глава МОЗ України.

Нагадаємо, що карантин в Україні продовжили до 31 серпня, при цьому поділили на чотири зони - "червону", "помаранчеву", "жовту" та "зелену":

  • в "зеленій" зоні заборонено перебувати в громадських місцях без маски та необхідно дотримуватися соціальної дистанції;
  • в "жовтій" зоні заборонено відвідування установи соцзахисту, де знаходяться люди похилого віку;
  • в "помаранчевій" зоні заборонена робота хостелів, турбаз і т. д. (крім готелів), роботи розважальних закладів, ресторанів в нічний брешемо, спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури;
  • в "червоній" зоні заборонена робота громадського транспорту, відвідування шкіл, університетів і т. д., діяльності ТРЦ, кафе і ресторанів.

Як раніше повідомляв APnews, дитячі санаторії в Києві з 21 липня знову відновили свою роботу.

Новини партнерів

Що зміниться для українців з 1 серпня: карантин по-новому, тарифи на газ і електронні лікарняні
"Динамо" опублікувало особисте листування Луческу і Суркіса