В Україні заборонили прокат фільму, у якому Зеленський зіграв Наполеона

В Україні заборонили прокат фільму, у якому Зеленський зіграв Наполеона
Читать на русском

Заборона на прокат пов'язана з тим, що у фільмі грає російський комік, включений до переліку осіб, які загрожують національній безпеці України.

Фільм "Ржевський проти Наполеона" (2012 року), у якому одну з головних ролей зіграв чинний президент України Володимир Зеленський, з 2015 року не має прокатного посвідчення. Державне агентство з питань кіно забороняє прокат цієї кінострічки. Причина – один з акторів включений до переліку осіб, які загрожують національній безпеці країни.

Про це йдеться у відповіді Держкіно на інформаційний запит "Українські Новини". Пише APnews.

"Держкіно не видавало прокатне посвідчення на фільм "Ржевський проти Наполеона" (Росія, 2011, режисер М. Вайсберг) жодній компанії-дистриб'ютору з жовтня 2015 року", - йдеться у документі.

Це пов'язано з тим, що з 6 жовтня 2015 року російський комік Юрій Гальцев, який зіграв у цьому фільмі (епізодична роль мера), включений до переліку осіб, які загрожують національній безпеці України. Відомо, що комік незаконно відвідував окупований Росією Крим.

В Україні заборонили прокат фільму, у якому Зеленський зіграв Наполеона

Зазначимо, Володимир Зеленський був не лише актором фільму "Ржевський проти Наполеона" та зіграв одну з головних ролей, він також виступив продюсером кінострічки разом із Сергієм та Борисом Шефірами.

Раніше APnews повідомляв, Служба безпеки України пояснила причини внесення Максима Галкіна до Списку осіб, які загрожують нацбезпеці України.

Новини партнерів

В Україні за добу на коронавірус захворіли майже 25000 осіб і зафіксували понад 600 смертельних випадків
Україна та США підписали Хартію про стратегічне партнерство