В Україні заборонили фільм з Зеленським

В Україні заборонили фільм з Зеленським
Читать на русском

Також нинішній президент України виступає одним з продюсерів і сценаристів

Державне агентство України з питань кіно на підставі закону про Про кінематографію та наказів Міністерства культури Про доповнення переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України, заборонило демонстрування і розповсюдження на території України трьох фільмів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

В Україні заборонили фільми Мачете, через те, що там знімається американський актор Стівен Сігал, Бешкетники з Тімпельбаха, у зв'язку з тим, що там знімався французький актор Жерар Депардьє, а також російська картина Вісім перших побачень, яка заборонена через те, що там знімалася російська актриса Катерина Варнава, оскільки вона внесена до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України.

Одним з продюсерів і сценаристів вказаного фільму є нинішній президент України Володимир Зеленський, який зіграв в ньому одну з головних ролей.

Два російські фільми "Я так не думаю" і "Стріла" заборонили на підставі рішення Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів.

Новини партнерів

Баканов заявив, що фігуранти справи Шеремета могли бути з СБУ
КСУ визнав конкурс у Верховний суд неконституційним