В Україні за швидкістю на дорогах стежитимуть "фантомні патрулі": як вони виглядають

В Україні за швидкістю на дорогах стежитимуть "фантомні патрулі": як вони виглядають
Читать на русском

В майбутньому таких автомобілів буде 150 по всій Україні.

Патрульна поліція України отримала першу партію спеціальних патрульних автомобілів, які будуть контролювати швидкість автомобілів в русі. Про це з посиланням на прес-службу патрульної поліції повідомляє APnews.

З цих автомобілів будуть формувати так звані "фантомні патрулі", тому що вони призначені для прихованої фіксації порушення швидкісного режиму на українських дорогах. Всі машини пофарбовані в сірий колір і оснащені синіми і червоними проблисковими маячками, а також сиреною.

Наразі патрульна поліція України отримала чотири перших "Фантома", а всього таких автомобілів протягом 2021-го року повинні доставити в кількості 125 штук. Як і перші "Фантоми", такі автомобілі будуть на базі Skoda Kodiaq.

Таким чином "фантомні патрулі" повинні вписатися в майбутню систему контролю швидкості в Україні. Крім таких автомобілів в систему будуть вписані стаціонарні камери, встановлені в місцях підвищеної аварійності, а також ручних камер типу TruCam.

Сама "фантомний" патрульна машина матиме на борту прилад, який дозволяє фіксувати правопорушення, які відбуваються навколо поліцейського авто, навіть якщо воно знаходиться в русі. Тобто, є можливість зафіксувати порушення швидкості руху автомобілів, що рухаються в попутному напрямку або в зустрічному.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Києві вирішили обмежити швидкість майже на півроку. Максимальна швидкість в столиці України не повинна перевищувати 50 кілометрів на годину.

Новини партнерів

Коронавірус-мутант з Великобританії виявили в Україні
За порушення маскового режиму в громадський місцях українці заплатили майже 800000 грн