В Україні за наркотики будуть арештовувати без застави

В Україні за наркотики будуть арештовувати без застави
Читать на русском

Відсьогодні в Україні офіційно заборонили призначати заставу підозрюваним у наркозлочинах

В Україні заборонили призначати заставу особам, які підозрюються у скоєнні злочинів, пов'язаних зі збутом і оборотом наркотиків. Заборона почала діяти відсьогодні, 31 грудня.

Про це пише APnews з посиланням на документ, який 30 грудня опубліковано у виданні "Голос України". Зазначимо, що за регламентом, він набирає чинності на наступний день після його публікації у зазначеному виданні.

Мова йде про внесення зміни до статті 183 Кримінального процесуального кодексу України щодо права слідчого судді, суду не визначати розмір застави у кримінальному провадженні.

Стосуватимуться зміни осіб, які обґрунтовано підозрюються, обвинувачуються у скоєнні злочинів, передбачених частиною третьою статті 307 Кримінального кодексу а саме “незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів”

Відтепер їм будуть обирати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.

Нагадаємо, Рада схвалила цей законопроект авторства президента України Володимира Зеленського в другому читанні в середині грудня.

Раніше APnews писав, що у клініці Одеси затримали медиків, які за 500 гривень продавали рецепти на метадон.

Новини партнерів

Під Запоріжжям 31 грудня заживо згорів чоловік
Вчені дізналися, чому при СOVID-19 знижується рівень кисню у крові