В Україні з початку року сексуальному насильству піддалися понад 70 дітей

В Україні з початку року сексуальному насильству піддалися понад 70 дітей
Читать на русском

У 2020 році від сексуального насильства постраждали 410 дітей

Жертвами сексуального насильства за два місяці 2021 року стали вже 75 дітей. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави управління ювенальної превенції Національної поліції України Лариси Зуб.

"Щодо статистики поліції: у 2020 році від сексуального насильства постраждали 410 дітей, в цьому році вже 75. Потерпілими від сексуального насильства можуть бути від немовлят до старших підлітків. На жаль, не всі мають можливість звернутися в поліцію", - йдеться в повідомленні.

При цьому вона вказала, що в Україні облаштовують спеціальні кімнати для опитування постраждалих дітей, які будуть обладнані за міжнародними стандартами.

"Мені б хотілося, щоб в кожному відділенні поліції була така кімната, ці кімнати вкрай необхідні. Зараз їх близько 50. Також хочу повідомити, що за кожною новоствореною громадою закріплено і ювенальний поліцейський", - підсумувала Зуб.

Як раніше повідомляв APnews, в Одеській області 59-річний керівник спеціалізованого дитячого закладу протягом двох років ґвалтував і розбещував вихованців.

Новини партнерів

У Луцьку пасажирів возять маршрутки з величезними дірами в підлозі
У Харкові депутата облради виключили з фракції за відмову говорити українською мовою