В Україні вже 17 інфікованих "Дельта"-штамом, темпи його поширення у світі вражають – санлікар

В Україні вже 17 інфікованих "Дельта"-штамом, темпи його поширення у світі вражають – санлікар
Читать на русском

Головний державний санлікар підкреслив негативні темпи поширення "Дельта"-штаму коронавірусу.

В Україні станом на 28 липня зафіксовано вже 17 випадків захворювання "Дельта"-штамом коронавірусу. Про це повідомив головний санітарний лікар України

Ігор Кузін під час брифінгу, передає APnews.

За його словами, більшість з тих, хто підхопив небезпечний варіант коронавірусу, їздили до Росії. До словами, сьогодні, 28 липня, Кабмін затвердив обов'язкову самоізоляцію для людей, які прибувають з РФ та Індії, де спостерігається складна ситуація із захворюваністю.

"Серед осіб, які були зареєстровані станом на сьогодні, з тих 17 осіб переважна більшість з них мала досвід подорожей до Російської Федерації або до інших держав, де зараз фіксують спалахи, пов'язані з "Дельта"-штамом. Це дійсно актуально з огляду на те, що наші основні аргументації, протиепідемічні заходи зараз фокусуються на питаннях контролю кордону країни. У тому числі протиепідемічні заходи спрямовані на це", - наголосив Кузін.

Крім того, головний державний санлікар підкреслив негативні темпи поширення "Дельта"-штаму коронавірусу.

"За останній місяць у багатьох державах з 15%, які раніше займав штам "Дельта", цей відсоток виріс до 85%. Таке швидке заміщення говорить про те, що дійсно він доволі швидко поширюється територією світу", - наголосив Кузін.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, у Києві помер один із інфікованих штамом "Дельта".

Новини партнерів

Вибух на хімзаводі в Німеччині: зниклих безвісти визнали загиблими
Померлий від "Дельта" чоловік був лікарем і не виїжджав за межі України