В Україні вперше за багато років іпотека буде під 10%, - Зеленський

В Україні вперше за багато років іпотека буде під 10%, - Зеленський
Читать на русском

Володимир Зеленський вважає, що програма для бізнесу 5-7-9 працює

Іпотечна ставка для українців вперше за багато років буде встановлена ​​на рівні 10%. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву президента Володимира Зеленського під час прес-конференції в середу, 20 травня.

За його словами, для бізнесу працює програма 5-7-9.

"Що стосується бізнесу, то програма 5-7-9 заробила. Ми дотисним банківську систему України не дивлячись на те, що вона незалежна і банки будуть не настільки обережні, видаючи кредити нашому населенню, тому що населенню необхідно допомагати, особливо зараз, коли криза не в Україні, а у світі. це світова криза, але ми повинні думати про нашу країну і про наших громадян. ми рік працюємо над тим, щоб у нас були нормальні, живі, європейські, людські кредити. 5-7-9 - це перша програма, по якій люди можуть отримати кредити в національній валю е і не під 25 або 30%, а під 5, 7 і 9%", - зазначив президент.

При цьому він вказав, що для українських громадян буде доступна іпотека на рівні 10%.

"Вже рік я борюся, щоб у нас іпотека була по 10%. Найближчим часом в Україні вперше за багато років у нас буде іпотека під 10%. Мені здається, то це велика перемога", - підкреслив Зеленський.

Також він нагадав про зниження облікової ставки за рік з 18 до 8%.

Як раніше повідомляв APnews, президент України Володимир Зеленський в середу, 20 травня, проводить велику прес-конференцію.

Новини партнерів

Зеленський пообіцяв добудувати всі державні дороги до кінця своєї каденції
Зеленський сказав, коли Україна підпише меморандум з МВФ