В Україні вироблятимуть безпілотники Bayraktar – Міноборони

В Україні вироблятимуть безпілотники Bayraktar – Міноборони
Читать на русском

Bayraktar став одним із символів опору окупантам в Україні

Турецька компанія Baykar Makin, яка виготовляє безпілотні літальні апарати Bayraktar ТВ2, безплатно передає Україні свої безпілотники вже вдруге. Про це міністр оборони України Олексій Резніков повідомив у Facebook.

Уперше компанія ухвалила таке рішення, коли на купівлю безпілотника збирали громадяни Литви, учора Baykar оголосила, що передасть безплатно три БПЛА, гроші на придбання яких збирали українці.

"Сьогодні Bayraktar – це поважний член "клубу амуніції" наших Збройних сил. Вони дуже успішно показали себе у битві", – зазначив Резніков.

Міністр розповів, що з 24 лютого Міноборони передало на озброєння наших ЗСУ до 50 Bayraktar та має масштабні плани щодо придбання цих БПЛА надалі.

"Кілька вже законтарктовані та оплачені Міноборони, і ми очікуємо їх уже в липні. Ми також отримали новий запит від командування Збройних сил України і таким чином на найближчу перспективу майже всі потужності заводу Baykar Makina будуть зосереджені на забезпеченні потреб ЗСУ. Мова йде про замовлення ще десятків безпілотників", – написав міністр.

Він подякував українцям, які взяли участь у збиранні коштів на закупівлю безпілотників.

"Люди з усіх куточків України: від Львова до Донецька, від Києва до Сімферополя, всі ті, хто далеко сьогодні від України, всі ви – неймовірні. Я не втомлюся повторювати – ми єдині, сильні, сміливі та вмотивовані. Жодна армія не здолає народ, який так об'єднаний", – додав Резніков.

Новини партнерів

Україна з 30 червня розпочинає комерційний експорт електроенергії до Європи
У Мінобороні назвали цілі ракетного терору Росією українців