В Україні відпрацювали план дій на випадок військового вторгнення РФ вглиб держави

В Україні відпрацювали план дій на випадок військового вторгнення РФ вглиб держави
Читать на русском

Оперативно-штабний збір СБУ був присвячений безпековій ситуації на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

У Херсоні відбувся оперативно-штабний збір СБУ, під час якого перевірили готовність українських військових та практичну готовність бойових дій у разі вторгнення в Україну Російської Федерації.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу СБУ.

Так, оперативники відпрацювали практичні дії у разі можливого нападу РФ вглиб суверенної території України.

В цілому оперативно-штабний збір СБУ був присвячений безпековій ситуації на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, адже Росія знову стягує туди свої війська.

Так, особливу увагу приділили протидії наростаючим терористичним загрозам, розвідці у прикордонних з Кримом районах, гарантованому захисту конституційних прав і свобод громадян України.

Крім того, учасники відпрацювали механізми взаємодії органів державної влади, до повноважень яких належить реалізація державної політики з питань деокупації та реінтеграції окупованих територій Криму.

Також обговорювалося питання санкцій щодо осіб, причетних до фінансування терористичної діяльності та роботи на противників. Як зазначили в СБУ, підіймалася тема формування доказової бази та стану розкриття кримінальних проваджень щодо злочинів, вчинених в умовах збройної агресії РФ проти України.

Повідомляється, що у заходах брали участь представники: Ради національної безпеки та оборони України, Збройних сил, Державної прикордонної служби, Прокуратури в АР Крим та м. Севастополь, Національної поліції, Державного бюро розслідувань, регіонального відділення Фонду державного майна, Державної фіскальної служби, Державної міграційної служби, Державної споживчої служби, Укртрансбезпеки.

Як повідомляв APnews, в ОБСЄ заявили, що РФ знову стягує військову техніку до Криму, незважаючи на заяви про відвід військ.

Новини партнерів

Під Одесою злочинці в масках розстріляли авто, поліція оголосила план "Перехват"
У Британії батько дев'ятирічного хлопчика, який помер від удару блискавки, пожертвував його органи на порятунок дітей