В Україні відкриють інформацію про надр

Олексій Гончарук
Читать на русском

Олексій Гончарук вважає, що це рішення допоможе подолати корупційну складову.

В Кабінеті міністрів в середу, 28 січня, ухвалили рішення, що сприятиме відкриттю інформації про надра для всіх зацікавлених сторін. Про це прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив під час брифінгу, повідомляє Укрінформу.

"З одного боку ми знімаємо останні обмеження для того, щоб первинна геологічна інформація була взагалі безкоштовною та щоб нею могли користуватися будь-хто. З іншого боку, створюємо передумови для обладнання в Державній геологічній службі дата-руму, спеціального простору і онлайн, і фізично, для того, щоб будь-який інвестор, громадянин, підприємець, будь-хто зацікавлений у роботі з надрами, міг легко діставати інформацію", - розповів Гончарук.

Крім того, він зазначив, що через відсутності геологічної інформації в електронному форматі для того, що її отримати доводилося давати хабар.

"Геологічна інформація — це інформація про надра, про те, що знаходиться під землею, про те, що вивчено. Це все те, що потенційно може бути використано інвесторами, людьми, які хочуть заробляти на цьому гроші, хочуть видобувати якісь корисні копалини, розробляти", - підкреслив прем’єр.

Коментарі

Суд прийняв рішення щодо апеляції охоронця збитого рейсу МН17
Нафтогаз анонсував зниження ціни на газ для промисловості на 14-15%

Новини партнерів