В Україні в 2021 році може з'явитися нове "старе" міністерство

В Україні в 2021 році може з'явитися нове "старе" міністерство
Читать на русском

Денис Шмигаль зазначив, що зараз ведуться обговорення про призначення глави майбутнього відомства

Уряд на початку 2021 року має намір повернуть українцям аграрне міністерство для ефективності. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем'єр-міністра Дениса Шмигаль.

"Нам потрібна ефективна державницька політика у сфері аграрно-промислового комплексу, а також захист інтересів українських виробників. На початку наступного року можна очікувати, що станеться створення повноцінного аграрного міністерства", - заявив Шмигаль.

За його словами, зараз йдуть дискусії щодо кандидатури глави відомства.

"Україна має потужний аграрний сектор, тому я з перших місяців роботи нашого уряду говорив про необхідність відновлення роботи профільного аграрного міністерства", - підсумував прем'єр-міністр.

Варто зазначити, що міністерство аграрної політики України створили у 2000 році, але через 10 років реорганізували в міністерство аграрної політики і продовольства України. У вересні 2019 року відомство стало частиною Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Як раніше повідомляв APnews, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні пішов у зворотний бік процес злиття міністерств.

Новини партнерів

Українців попередили про шахраїв: обіцяють "8000 від Зеленського" і "обчищають" банківські рахунки
Єврокомісія внесла російські "Вконтакте" та Telegram до "піратського списку"