В Україні у трьох областях закриють всі кафе, ресторани та розважальні заклади

В Україні у трьох областях закриють всі кафе, ресторани та розважальні заклади
Читать на русском

Це пов'язано зі спалахом коронавірусу у цих регіонах.

В Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях на тиждень закриють всі заклади громадського харчування та розважальну інфраструктуру. Таке рішення прийняли через сплеск захворюваності на коронавірус у цих регіонах.

Про це APnews пише з посиланням на заяву головного санлікаря країни Віктора Ляшка у ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

Ляшко зазначив, що відповідні рішення ще у середу прийняли профільні комісії. За його словами, маршрут поширення коронавірусу напряму пов'язаний з туризмом.

"Якщо проаналізувати сьогодні спалахи, які у нас є в Чернівецькій, Івано-Франківській та Закарпатській областях, це три найбільш критично зростаючі області за кількістю випадків. Ми можемо чітко відстежити, що це – маршрути, пов'язані з масовим пересуванням туристичного бізнесу. Тому комісіями на місцевому рівні в середу було прийнято рішення на тиждень тимчасово зупинити всю розважальну інфраструктуру і всі заклади громадського харчування", – сказав він.

Як повідомляв APnews раніше, в Івано-Франківській області через медичний колапс вперше розгорнуть коронавірусний мобільний госпіталь.

Новини партнерів

У Москві попрощалися із зіркою "Службового роману" Андрієм Мягковим. Фото
Збірна України завоювала "бронзу" у жіночій естафеті чемпіонату світу з біатлону