В Україні створять комісію з важких випадків COVID-19 у вакцинованих

В Україні створять комісію з важких випадків COVID-19 у вакцинованих
Читать на русском

Дана комісія повинна буде перевіряти COVID-сертифікати людей, які важко перехворіли або померли від коронавірусу, щоб виключити ймовірність фальшивих документів.

В Україні планують створити спеціальну комісію, яка розглядатиме випадки складного перебігу коронавірусної інфекції, а також летальних випадків від COVID-19 у вакцинованих громадян. Головне завдання комісії буде встановлювати справжній або підроблений COVID-сертифікат у людини.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко вже дав відповідне доручення головному державному санітарному лікарю Ігорю Кузіну. Про це глава МОЗ сказав в коментарі "Інтерфакс-Україна", пише APnews.

"Я особисто доручив головному державному санітарному лікарю вже створити комісію, яка розглядатиме кожен такий випадок - складного перебігу захворювання у вакцинованих людей або летального випадку, якщо при цьому була довідка про вакцинацію", - повідомив Ляшко.

За словами Ляшка, визначення відсотка госпіталізованих людей, що мають фальшиві документи про вакцинацію від коронавірусу - це складна тема. Тому було прийнято таке рішення.

Він пояснив, що комісія буде створена для того, щоб "розібратися, чи було реально зроблено щеплення, оскільки це все впливає на доказову базу того або іншого імуно-біологічного препарату".

Раніше APnews повідомляв, Кабмін вніс зміни в порядок відстеження самоізоляції українців, які повернулися з-за кордону.

Новини партнерів

Актор Алек Болдвін випадково застрелив оператора-українку і поранив режисера на зйомках фільму
Путін назвав транзит газу через Україну "не екологічним", а саму ГТС "старенькою"