В Україні стрімко зросла кількість хворих на грип

Епідемія грипу в Україні 2020
Читать на русском

В Україні стрімко зростає кількість людей, які звернулись до лікарень із захворюванням на ГРВІ та грипу.

В Україні вже зафіксовано, що на грип захворіло 213 тисяч осіб. За статистичними даними, майже дві третини з них - діти. За даними Міністерства охорони здоров'я, епідемічний поріг вже перевищено на 17,1%. Крім того, через ускладнення грипу та ГРВІ, тільки за останній тиждень зафіксовано шість смертей.

У регіональному лабораторному центрі повідомили, що протягом останього тижня померло троє - 51-річний чоловік у Запорізькій області від двосторонньої пневмонії, 31-річна жінка у Миколаєві від блискавичнолї форми грипу А та в Рівному через грип померла 51-річна жінка з тим же діагнозом. Загалом протягом епідсезону зафіксовано 54 смерті від грипу та ОРВІ.

Крім того, в Одесі через зростання захворюваності на ГРВІ та грип переповнені дитячі лікарні. Показник захворюваності перевищує епідпоріг на 21,2%, пишуть місцеві ЗМІ. В Херсонській області епідемічний поріг перевищено на 21%.

При цьому неепідемічний рівень грипу зафіксований в Харківській, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій, Чернігівській, Закарпатській областях.

Як повідомляв APNEWS раніше, Кабмін повідомив подробиці протидії епідемії коронавірусу в Україні.

До цього Кабінет міністрів України, ввів в країні карантин з 12 березня у зв'язку зі спалахом коронавірусу у світі.

Новини партнерів

У Запоріжжі перевіряють на коронавірус жінку, яка повернулася з Італії
Уряд призначив нардепа від "Слуги народу" представником Кабміну у парламенті