В Україні стадіони розділять на чотири категорії

В Україні стадіони розділять на чотири категорії
Читать на русском

Зміни наберуть чинності з сезону-2021/22.

Українська асоціація футболу затвердила новий регламент інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань. Зокрема, новий регламент передбачає, що всі українські стадіони отримають категорію від першої до четвертої. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт УАФ.

Оновлений регламент служба стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ розробляла спільно з УПЛ, ПФЛ, Національною поліцією і державною службою з надзвичайних ситуацій. У новому положенні є також критерії, яким повинні відповідати стадіони, щоб потрапити в певну категорію.

Так, стадіони четвертої категорії зможуть приймати будь-які матчі, які проводяться під егідою УАФ. Стадіони третьої категорії зможуть приймати матчі УПЛ, а також Кубка і Суперкубка України. На стадіонах другої категорії крім матчів першої ліги зможуть також проходитимуть ігри в рамках Кубка України (але тільки до стадії 1/4 включно). А стадіони першої категорії обмежаться матчами другої ліги, молодіжних чемпіонатів, а також ранніх стадій Кубка України (до 1/8 фіналу включно).

Всі українські стадіони розділять за категоріями вже в наступному сезоні, але положення про категорії стадіонів почне діяти тільки з сезону-2021/22. Також відзначимо, що в УЄФА також ділять стадіони на чотири категорії, проте там критерії найчастіше більш жорсткі. Відповідно, щоб стадіон міг прийняти матчі групової стадії Ліги Чемпіонів або Ліги Європи УЄФА, а також офіційні матчі збірних, він повинен відповідати вимогам четвертої категорії.

Читайте також:

Новини партнерів

НАЗК виявили антиконституційні положення та корупційні ризики у законі про ріелторів
"Чекаємо до ранку!": Тищенко не зміг пояснити, чому його ресторан порушує карантин