В Україні спростять зміну номеру мобільного телефону

В Україні спростять зміну номеру мобільного телефону
Читать на русском

Послуга по перенесенню абонентських номерів в Україні діє з 2019 року. За майже 2 роки операторам надійшло близько 200 тис. офіційних звернень, але 40% заявникам було відмовлено.

З 1 грудня 2021 року в Україні спростять зміну номера мобільного телефону. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Кабміну.

За задумом Мінціфри, нова процедура значно полегшить життя абонента, який хоче залишити свій номер телефону, але змінити мобільного оператора.

Що зміниться?

  • номер перенесуть оперативно: максимум за 1 день, а не 3-4;
  • абонент повинен звернутися до одного - нового оператора, а не до двох, як було раніше. Договір з колишньою компанією розірветься автоматично;
  • користувачі без контракту тепер зможуть залишити свій номер при зміні оператора за спрощеним порядком - реєстрація у попереднього оператора не потрібна.

Нагадаємо, послугу з перенесення абонентських номерів в Україні почали надавати з 1 травня 2019 р. За майже 2 роки операторам надійшло близько 200 тис. офіційних звернень, але 40% заявникам було відмовлено.

Раніше APnews повідомляв, в Кабміні запропонували роздати жителям непідконтрольних Донбасу і Криму віртуальні номери.

Новини партнерів

Більше 40% українців, які працюють, опинилися за межею бідності, - Мінсоцполітики
Новий склад Ради, ОПЗЖ - партія, яка найбільшою мірою відстоює інтереси українців, і провал вакцинації - опитування Центру "Соціальний моніторинг"