В Україні спеціально створили систему, щоб мільйони людей хворіли - інфекціоніст Александрін

В Україні спеціально створили систему, щоб мільйони людей хворіли - інфекціоніст Александрін
Ексклюзив
Читать на русском

Александрін вважає, що така ситуація сталася через безвідповідальність, жадібність і непрофесіоналізм чиновників

Система охорони здоров'я в Україні штучно створена таким чином, щоб кожен рік хворіли мільйони українців.

Про це в авторському проекті журналіста Василя Апасова "ПЕРШИЙ ПІДКАСТ" на YouTube каналі APASOV заявив глава ГО "Інфекційний контроль", керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін.

"У нашій країні штучно створені умови, при яких мільйони українців щорічно хворіють. Тобто ми створили таку систему, спеціально, щоб хворіли", - зазначив він.

Александрін вважає, що така ситуація сталася через безвідповідальність, жадібність і непрофесіоналізм чиновників, які займаються питаннями охорони здоров'я в Україні.

"Я раніше не вірив у всесвітні змови, але мені здається, коли ідіотизм, непрофесіоналізм і жадібність перших осіб, чиновників, які відповідають, в тому числі, за охорону здоров'я населення, і безкарність, коли вони йдуть у відставку, вона привела до такого систематичного підходу, коли вже ніхто не може зрозуміти, розібратися, що у нас в країні відбувається", - додав глава Національної експертної групи з інфекційного контролю.

Як раніше повідомляв APnews, одесит Максим Головкін розповів про перші симптоми коронавірусу і як його лікували в Одесі.

Новини партнерів

Багаті українці вже масово ставлять собі апарати ШВЛ в гаражах, але це ідіотизм - Радуцький
Нацслужба здоров’я запустила чат-бот для самооцінки стану на Covid-19