В Україні спалахне масове повстання ФОП, РРО будуть скасовані, - Качура

В Україні спалахне масове повстання ФОП, РРО будуть скасовані, - Качура
Ексклюзив
Читать на русском

Глухота влади може довести ФОПів до кипіння, вважає нардеп Олександр Качура.

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Качура допустив масове повстання підприємців в Україні, яке призведе до остаточного скасування РРО. Про це повідомляє APnews з посиланням на коментар політика.

«Я думаю, що у результаті протесту буде повне скасування РРО для підприємців, тому що вони виходили не за відтермінування РРО та для окремих груп певних товарів. Вони виходили за повне скасування фіскалізації. Зараз парламент їх не почув. Я єдиний депутат, який проголосував "проти" в парламентському залі», - заявив Олександр Качура.

Як уточнив нардеп, нинішній законопроект про відстрочку РРО не може розв'язати проблеми ФОП.

«Законопроект не розв'язує проблему, він просто робить відстрочку РРО на рік. Підприємці самі по собі не хочуть фіскалізації - вони хочуть свободи, свободи підприємництва, щоб спокійно займатися своїм бізнесом. Натомість я запропонував би закон про скасування РРО. Це розв'яже проблему, оскільки люди нарешті заспокояться», - додав" слуга народу".

Глухота влади, вважає депутат, у майбутньому може призвести до масового повстання ФОПів і скасування РРО.

«Я так розумію, що завтра підприємців вийде ще більше, ніж сьогодні і парламент у будь-якому випадку прийме рішення про скасування РРО. Ми це вже проходили під час Януковича, коли був податковий майдан, потім під час Порошенко. Історія нікого нічому не навчила ... Я не думаю, що це призведе до масового Майдану - я думаю, що це призведе до масового повстання підприємців», - додав Олександр Качура.

ФОП vs Рада: довідка

1 грудня біля будівлі Верховної Ради України проходять масові мітинги підприємців, які виступають проти введення РРО (реєстраторів розрахункових операцій).

Під тиском ФОПів, парламент проголосував за відстрочення запровадження касових апаратів для ФОПів на рік - до 1 січня 2022 року. Проте підприємці залишилися незадоволені та наразі продовжують акції протесту.

За всім, що сьогодні відбувається в урядовому кварталі - стежте у Telegram-каналі APnews.

Раніше APnews повідомляв, податкового Майдану не уникнути, - Качура.

Новини партнерів

"Тупий шантаж": в мережу злили переписку "Слуг народу" про масові бунти підприємців у Києві
Під Радою сталися сутички мітингувальників та правоохоронців