В Україні схвалили закон про оборонні закупівлі

В Україні схвалили закон про оборонні закупівлі
Читать на русском

Законопроект №2398-д у другому читанні підтримали 276 народних депутатів

Верховна Рада України у п’ятницю, 17 липня, ухвалила закон про оборонні закупівлі для зниження рівня їх таємності. Про це повідомляє APnews з посиланням на засідання парламенту.

Законопроект №2398-д у другому читанні підтримали 276 народних депутатів.

Документом визначається, що оборонні закупівлі - це здійснення державним замовником закупівель товарів, робіт і послуг, призначених для виконання держпрограм у сферах національної безпеки і оборони, а також інших товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони.

У законі з’явились поняття "вартість життєвого циклу товарів, робіт і послуг оборонного призначення" та "державне гарантування якості". Під останнім мається на увазі встановлення уповноваженим органом з державного гарантування якості відповідності процесів забезпечення якості товарів, робіт і послуг оборонного призначення вимогам держконтрактів.

Законопроект передбачає виключно для національних виробників можливість збільшення гранично допустимого рівня рентабельності виконання контрактів при закупівлях без застосування конкурентних процедур.

Як повідомляв APnews, Рада проголосувала за скорочення районів в Україні у п'ятницю, 17 липня.

Новини партнерів

РНБО попередила про новий тип хакерських атак, який може відключити країну від інтернету
"Мовний" протест під Радою перетворився на "лежачий". Фото