В Україні скасували обов’язкову ДПА для випускників шкіл

В Україні скасували обов’язкову ДПА для випускників шкіл
Читать на русском

Рішення про скасування ДПА підтримали 356 народних депутатів

Верховна Рада України у четвер, 18 червня, підтримала скасування обов'язкової державної підсумкової атестації для випускників шкіл у 2020 році, водночас зовнішнє незалежне оцінювання не скасували. Про це повідомляє APnews з посиланням на засідання парламенту.

Рішення про скасування ДПА підтримали 356 народних депутатів.

У 2020 році випускників шкіл звільнили від обов'язкової ДПА, проте вони можуть складати атестацію за власним бажанням, зокрема, у формі ЗНО.

Представники "Слуги народу" зазначили, що цьогорічні випускники зможуть обирати, як отримати підсумкові оцінки і відповідні документи.

"Ті, хто не думає вступати до університетів, отримають атестат і зможуть не приходити в пункти проведення ЗНО. Ті ж, хто хоче відкласти вступ до вишу на рік, зможуть цього року його не складати. Учні позбавляться "обязалівки" проходити оцінювання, щоби отримати документ про середню освіту", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв APnews раніше, школярів, студентів коледжів і профтехнічних закладів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти звільнять від державної підсумкової атестації цього року.

Порошенка через прогули засідань Ради позбавили депутатських виплат
На Закарпатті батьки назвали сина Зеленський

Новини партнерів