В Україні ситуація з COVID-19 стабільна, причин для жорсткого карантину немає, – Кузін

В Україні ситуація з COVID-19 стабільна, причин для жорсткого карантину немає, – Кузін
Читать на русском

За словами Кузіна, на даний момент ситуація з епідемією стабільна, як на рівні держави, так і на рівні регіонів.

В Україні поки немає причин для переходу з "зеленої" зони карантину до "червоної" і введення локдауну. Однак важко спрогнозувати, коли ситуація в країні може погіршитися.

Про це APnews повідомляє з посиланням на брифінг головного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна.

За словами Кузіна, зараз по всій Україні діє "зелена" зона і немає ніяких підстав, щоб переходити до "жовтої", "помаранчевої" або "червоної" зони. Хоча в деяких регіонах є відхилення показників.

"Зараз в Україні діє зелена зона і дійсно за всіма показниками адаптивного карантину, який зараз встановлений на рівні держави, поки немає тенденції для того, щоб ми вже переходили на наступний рівень. По деяким регіонам ми бачимо відхилення або по тестуванню або по рівню госпіталізації. Однак ці випадки вони оперативно розслідуються і все ж ситуація зараз стабільна на рівні всієї держави і на рівні кожного з регіонів", - заявив Ігор Кузін.

Водночас, за його словами, поки досить складно прогнозувати, коли Україна буде переходити до червоної або в іншої зони. Кузін підкреслив, все буде залежати від тих показників адаптивного карантину, які є.

Новини партнерів

Померлий від "Дельта" чоловік був лікарем і не виїжджав за межі України
Падіння літака під Івано-Франківськом: з'явилися імена і фото всіх загиблих