В Україні ще 59 людей перевіряють на коронавірус

В Україні ще 59 людей перевіряють на коронавірус
Читать на русском

Вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України продовжує досліджувати не лише підозрілі випадки, а й контактних осіб.

Станом на 13 березня Центр громадського здоров’я України отримав 59 підозр на нову коронавірусну інфекцію. Про це повідомляє пресслужба ЦГЗ.

“Центр громадського здоров’я України отримав 59 підозр на нову коронавірусну інфекцію. 59 підозр не означає, що протестовано лише 59 людей. З початку року вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України протестувала близько 500 зразків на нову коронавірусну інфекцію COVID-19”, — повідомили у центрі.

У Центрі зазначили, що підозра — це попередній діагноз, її встановлюють лікарі лише у випадках, що чітко підпадають під затверджені МОЗ критерії.

“Вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України продовжує досліджувати не лише підозрілі випадки, а й контактних осіб. Тому, інформація про те, що в Україні протестовані лише люди, яким встановлено підозру, не відповідає дійсності”, — зазначають в центрі.

Новини партнерів

Нардепи "Слуги народу" закликали Зеленського повернути роботу членів ТКГ в Мінську в правове русло
Зеленський заборонив російські школи в Україні