В Україні на півроку заборонили ловити рибу в більшості водойм

В Україні на півроку заборонили ловити рибу в більшості водойм
Читать на русском

Заборона на вилов риби поширюється як на промисловий, так і аматорський вилов.

В Україні з 1 листопада заборонено ловити рибу на зимувальних ямах у більшості водойм країни. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Асоціації рибалок України.

При цьому, заборона на вилов риби поширюється як на промисловий, так і аматорський вилов, а в багатьох областях вона буде діяти аж до весняного нерестового періоду, а в деяких тільки в зимовий період.

"Масове скупчення риби - це нормальне природне явище, яке буває тільки два рази на рік: навесні під час нересту і пізньої осені, коли риба збирається біля зимувальних ям. У цей період дуже небезпечний браконьєрський незаконний вилов - масове знищення риби", - пояснюють в асоціації рибалок.

При цьому наголошується, що аматорська риболовля буде дозволена за межами зимувальних ям при дотриманні правил рибальства.

Держекоінспекція попереджає, що в разі виявлення порушень, особи будуть притягнуті до відповідальності відповідно до норм чинного законодавства.

"За порушення правил рибальства передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності. Крім штрафу за незаконний вилов нараховується сума завданих збитків за кожну виловлену рибу. Наприклад: судак - 510 грн, сом - 425 грн, форель - 340 грн, щука - 340 грн, сазан (короп) - 306 грн, білий амур - 255 грн, товстолобик - 255 грн, жерех - 255 грн, рибець - 255 грн, лящ - 170 грн, лин - 119 грн, краснопер - 68 грн, подуста- 34 грн, карась - 17 грн і т.д", - попередили в асоціації.

Як повідомляв APnews раніше, Тренери "Динамо" зловили гігантського осетра на рибалці.

Новини партнерів

Суддя КСУ стверджує, що Зеленський "наговорив на 150 років в'язниці"
"Динамо" здасть повторні тести на COVID-19 в Барселоні: матч ЛЧ під загрозою зриву