В Україні проти Анатолія Шарія відкрили три нові кримінальні справи - ЗМІ

В Україні проти Анатолія Шарія відкрили три нові кримінальні справи - ЗМІ
Читать на русском

Всі справи пов'язані з фінансуванням Партії Шарія.

В Офісі генерального прокурора і Національному агентстві з запобігання корупції відкрили три нові кримінальні справи проти блогера Анатолія Шарія. Про це APnews повідомляє з посиланням на нардепа Олексія Гончаренка.

Він опублікував скріни відповіді на свій депутатський запит. За словами Гончаренка, він направляв запит з приводу того, чи законно блогер і його дружина купили нерухомість, а також чи відомі джерела фінансування Партії Шарія.

У відповідь в ОГП заявили, що Головне слідче управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України вже веде розслідування з цього приводу. У НАЗК також повідомили, що в аналіз звіту Партії Шарія дозволив виявити ознаки кримінальних злочинів.

Йдеться про подання завідомо неправдивих даних відомостей фінансового характеру та невідповідність сум доходів осіб, які фінансували партію, розмірами внеску. Всього в відношенні опозиційного блогера ведеться розслідування за фактами відмивання доходів, ухилення від сплати податків і махінацій у фінансуванні партії.

Раніше APnews повідомляв, що київський суд заарештував майно і рахунки в банках Анатолія Шарія. Йдеться, мабуть, про арешт вілли і житла в Іспанії, а також рахунків в іспанському, російському і люксембурзькому банках.

Новини партнерів

Співачку МакSим ввели у штучну кому
Масове отруєння в Харкові: до лікарні потрапили вже 78 осіб, в тому числі не менше 14 дітей