В Україні повсюдно орудують "бензинові" шахраї та обдирають українців

В Україні повсюдно орудують "бензинові" шахраї та обдирають українців
Читать на русском

Шахраї вигадали схему, як на дефіциті бензину отримати для себе чималу вигоду

В Україні на хвилі дефіциту пального зʼявилася ще одна шахрайська схема. Злочинці продають бензин з мінімальною націнкою і ховають його неподалік зазначеного покупцем місця, надсилаючи тому геолокацію.

Про цю схему розповіли журналісти Telegraf, які зв'язалися з автором одного з таких оголошень.

Їм запропонували переказати гроші за 15 літрів бензину (з ціною 50 грн за літр), а також вказати місце доставки. Згодом продавець обіцяє протягом 2-3 годин привезти пальне і не далі за 2 км від вказаної адреси закласти "скарб" з бажаним бензином і надіслати на телефон смс з описом місця, де він лежить.

Листування з шахраями

Листування з шахраями / Фото: telegraf.com.ua

Зауважимо, що зараз бензин продають за цінами від 45 до 90 грн, при цьому, щоб його придбати, доведеться відстояти у величезних чергах. Натомість шахраї пропонують пальне задешево, швидко і без черг, а в додаток до всього, обіцяють разом з бензином безкоштовно залишити каністру. А її ціна нині становить від 250 грн.

"Цілком посильне мінімальне замовлення, запропоноване "продавцями" – 15 літрів, еквівалентне всього 750 гривень і не відлякує потенційних покупців, заспокоюючи їхню підозрілість – адже сума на сьогодні ​​і цінами невелика. Але головний аргумент на користь шахрайства, в іншому вони зізнаються, пальне буде у каністрі", – пишуть журналісти Telegraf.

Держава скасувала контроль цін на бензин

Держава скасувала контроль цін на бензин 17 травня. Кабмін очікує, що ціни на пальне по Україні не перевищуватимуть 58 грн за літр дизпального, і 52 грн за літр бензину.

"Дзеркало Тижня" опублікувало документ з однією з пропозицій дистриб'юторів до АЗС.

Згідно з даними в документі щодо дрібного опту, нові ціни будуть вищими за останні роздрібні ціни, які встановлювали ще в межах регулювання.

Постачати пальне на АЗС пропонують за такими цінами:

  • дизпальне – 59 грн/літр;
  • А-29 та А-95 – 52 грн/літр;
  • А-95+ – 53 грн/літр;
  • А-98 – 56 грн/літр;
  • автогаз – 39 грн/літр.

Новини партнерів

Окупанти завдали Чорнобильській зоні збитків на понад 2,5 мільярда
У Польщі масово звільняють українських заробітчан