В Україні починається нова хвиля коронавірусу - Радуцький

В Україні починається нова хвиля коронавірусу - Радуцький
Читать на русском

За його словами, причиною зростання числа нових випадків є те, що люди "розслабилися" після ослаблення карантину.

Останнім часом в Україні спостерігається зростання захворюваності COVID-19. За словами глави комітету з питань охорони здоров'я Михайла Радуцького, таким чином країна виходить на чергову хвилю коронавируса.

Про це APnews пише з посиланням на його заяву.

Як пояснив Радуцький, причиною зростання числа нових випадків є те, що люди "розслабилися" після ослаблення карантину.

"На сьогоднішній день захворюваність зростає. Я думаю, що ми виходимо на чергову хвилю по COVID. Ми трошки розслабилися. Ті кілька тижнів після зимового карантину, коли було ослаблення, люди розслабилися. Почали нехтувати карантинними заходами і почалося зростання", - пояснив він.

Крім того, за словами голови комітету з питань охорони здоров'я, зростання числа нових випадків може бути пов'язане з мутаціями COVID. Додав, що єдиний спосіб побороти коронавірус - колективний імунітет.

"Вакцинація - це найдієвіший спосіб появи колективного імунітету. Але у нас повинно бути щеплено не менше 60% всього населення", - зазначив він.

Відзначимо, за останню добу в Україні +7 235 нових випадків COVID-19. Всього 1 364 705 хворих. З них 26 397 летальних випадків (+185) та 1 182 036 (+5 118) осіб, які перемогли хворобу.

Раніше APnews писав, що в МОЗ анонсували другу хвилю вакцинації від COVID-19.

Новини партнерів

У спікера Ради Дмитра Разумкова померла бабуся
"Дивилися б з радістю": Аваков пропонує показувати російськомовні українські телеканали по всьому світу