В Україні підвищиться максимальна соцдопомога по безробіттю

В Україні підвищиться максимальна соцдопомога по безробіттю
Читать на русском

Ті, хто отримує максимальну допомогу по безробіттю з 1 липня будуть отримувати 8788 грн за місяць.

В Україні з 1 липня зросте прожитковий мінімум, від якого, в свою чергу, залежать соціальні й трудові виплати, зокрема, і розмір максимальної допомоги по безробіттю.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву директора Київського міського центру зайнятості Віктора Білича.

"Сьогодні прожитковий мінімум на одну особу становить для працездатних осіб 2102 грн, а з 1 липня зросте до 2197 грн. Це означає, що ті, хто отримує максимальну допомогу по безробіттю (яка вираховується у відсотковому співвідношенні від середнього доходу за останні 6 місяців роботи і не може перевищувати зараз чотири прожиткові мінімуми, тобто 8408 грн), з 1 липня будуть отримувати більше - 8788 грн за місяць", - наголосив Білич.

За його словами, розмір мінімальної допомоги по безробіттю залишиться без змін. На період карантину Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття збільшив мінімальний розмір допомоги по безробіттю із 650 до 1000 гривень.

Як свідчать дані Київського міського центру зайнятості, станом на 23 червня, допомогу по безробіттю у столиці отримували понад 20 тисяч безробітних. Серед них мінімальну, у розмірі 1000 гривень – 3400 безробітних, а максимальну допомогу по безробіттю отримують понад 5900 осіб.

Як повідомляв APnews, ООН пророкує бідність шести мільйонам українців. Економіст пояснив, чи справдиться прогноз.

Новини партнерів

Корнієнко заявив, що говорячи про "робочу бабу" і "корабельну сосну", мав на увазі іншу жінку
Не тільки вирубка лісу: екологи пояснили, чому Закарпаття знову "потонуло" у воді