В Україні оштрафували 130 громадян за порушення самоізоляції

В Україні оштрафували 130 громадян за порушення самоізоляції
Читать на русском

Загалом складено понад 3 тисячі адміністративних протоколів за порушення карантину

Українські правоохоронці оштрафували 130 громадян, які повернулись з-за кордону, за порушення режиму самоізоляції. Про це повідомляє APNews з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ.

"За порушення режиму самоізоляції на сьогодні вже оштрафовані 130 громадян з тих, хто повернувся з-за кордону і відмовився сидіти вдома 14 днів. Поліція буде вибірково контролювати, чи дотримуються особи, що повернулися, режиму самоізоляції, оскільки тотальний контроль неможливий. Будемо телефонувати їм і нагадувати про вимогу перебувати вдома, виїжджатимемо з перевірками. Якщо людину не застанемо, складемо адміністративний протокол, а вона потім сплатить штраф - 17 тисяч гривень", - сказав заступник голови відомства Антон Геращенко.

Він зазначив, що загалом складено понад 3 тисячі адміністративних протоколів за порушення карантину.

"Нами вже складено понад три тисячі адмінпротоколів. Більшість - щодо власників кафе, ресторанів, торговельно-розважальних центрів, які вчасно не закрили свої заклади", - додав заступник міністра внутрішніх справ.

Як повідомляв APnews раніше, київське відділення Антимонопольного комітету відкрило провадження проти постачальників продуктів харчування і найбільших мереж столиці за фактом суттєвого подорожчання продуктів.

Новини партнерів

Стандартизований підхід тут не працює: У МОН закликали школи бути автономними
ВАКС закрив справу проти скандального колишнього прокурора Кулика