В Україні оновила карантинне зонування: які міста в "червоній" зоні

В Україні оновила карантинне зонування: які міста в "червоній" зоні
Читать на русском

Рішення набуде чинності з 12 жовтня.

Територію України знову поділили на карантинні зони з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіонах. Про це повідомляє APnews з посиланням на рішення Державної та регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Згідно з новим поділом, в "червону зону" потрапили Канів і Суми.

У цих містах заборонена робота громадського транспорту, робота ТРЦ, кафе і ресторанів.

В "помаранчевої зони" потрапили: Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро. Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

У цій зоні заборонено роботу хостелів і туристичних баз, нічна робота ресторанів і нічних клубів, спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури, які не можуть забезпечити 10 кв. м. на одну людину, дитячі табори, а також масові заходи понад 100 осіб з розрахунком 20 кв. м. на одну людину.

В "жовту зону" карантину увійшло Запоріжжя, де заборонено відвідування установ соцзахисту, в яких знаходяться пенсіонери.

Як раніше повідомляв APnews, станом на 9 жовтня в Києві за добу виявили рекордну кількість хворих на коронавірус - 567 осіб. Зараз в столиці виділено 2 700 койко-місць, однак для того, щоб ситуація з захворюваністю не стала критичною, необхідно хоча б 3 000.

Новини партнерів

Суд заарештував начальника Служби автодоріг Вінницької області, який намагався "купити" главу ОДА
В Україні пацієнтів з COVID-19 будуть лікувати експериментальним препаратом