В Україні немає жодних передумов для негайного введення локдауну, - нардеп

В Україні немає жодних передумов для негайного введення локдауну, - нардеп
Читать на русском

Парламент буде знати про потенційну дату локдауну за 7 днів до того, як його будуть вводити.

В Украні станом на сьогодні немає жодних передумов для негайного введення локдауна, адже поки достатньо ліжок у лікарнях. Про це заявив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія у коментарі журналістам після наради лідерів фракцій, передає APnews.

За його словами, перед введенням повного локдауну буде 7 днів для підготовки до цього.

"Щодо локдауну - пан Шмигаль повідомив, що є розрахунки епідеміологів стосовно того, що аби локдаун працював, потрібно часу від 15 днів мінімум до 3 тижнів, щоб був відчутний ефект по зниженню (захворюваності - ред.). Але станом на зараз у нас достатньо койко-місць, і немає зараз жодних передумов для негайного введення локдауну. Ще раз ми почули гарантії, що парламент буде знати про потенційну дату локдауну за 7 днів до того, як його будуть вводити. І як тільки будуть такі передумови – то ми будемо знати, і буде сім днів для того, щоб підготуватись, і всі необхідні законодавчі ініціативи у тому числі", - сказав Арахамія.

Водночас від відзначив, що передумови для введення повного локдауну - у першу чергу – це ліжко-місця і темпи розповсюдження хвороби.

За словами Арахамії, наступного тижня депутати заслухають доповідь уряду щодо того, яким чином спрацював карантин вихідного дня.

«Будемо робити ретроспективний аналіз цієї ініціативи. Якщо не спрацювало - будемо корегувати", - уточнив він.

Як повідомляв APnews раніше, у МОЗ пояснили, чи буде працювати транспорт під час нового локдауну.

Новини партнерів

На Черкащині чоловік жорстоко розправився з кривдником свого сина
"Запали свічку!". В Україні вшановують пам'ять жертв голодоморів