"В Україні не створюють умови для спортсменів" - призер Олімпіади-2020 пояснив, чому почав виступати за Грузію

"В Україні не створюють умови для спортсменів" - призер Олімпіади-2020 пояснив, чому почав виступати за Грузію
Читать на русском

При цьому спортсмен заявив, що не забуває свою батьківщину.

Важкоатлет Антон Плєсной, який виграв бронзову медаль на Олімпійських Іграх в Токіо, пояснив, чому вирішив змінити громадянство. Про це APnews повідомляє з посиланням на "Суспільне".

За його словами, під час виступів за Україну у нього були конфлікти з Федерацією важкої атлетики. Крім того, спортсмен упевнений, що в нашій країні не створюють відповідні умови для атлетів.

"В Україні не створюють умови для спортсменів. Їм не дають того, що вони заслуговують. У мене були серйозні розбіжності з федерацією важкої атлетики, тому я вирішив виступати за іншу країну", - заявив Плєсной.

Більш того, важкоатлет впевнений, що міг би не поїхати на Олімпіаду, якщо б продовжив виступати за Україну. У підсумку ж спортсмен приніс Грузії бронзову медаль у ваговій категорії до 96 кілограмів.

"Спасибі Грузії, що дала притулок і дала можливість виступати на Іграх. Я не забуваю свою землю, я родом з Донбасу. Люблю свою землю, Україну і Грузію - це для мене рідні місця", - резюмував Плєсной.

Це не перший випадок на Олімпіаді в Токіо, коли український спорстмен приносить медалі в скарбничку іншої країни. Раніше APnews повідомляв, що дзюдоїстка Ірина Кіндзерська виграла "бронзу" для Азербайджану.

Новини партнерів

Україна не збирається купувати газ у Росії - глава "Нафтогазу" Вітренко
У Луганській області зіткнулися Toyota і Volkswagen: постраждали 9 чоловік