В Україні не скасують богослужіння на Великдень

В Україні не скасують богослужіння на Великдень
Читать на русском

Зеленський запевнив, що з боку державної влади прийняте принципове рішення дати можливість звершувати пасхальні богослужіння та транслювати їх наживо

В Україні не будуть скасовувати богослужіння на Великдень у рамках карантину через пандемію коронавірусу, їх транслюватимуть наживо. Про це повідомляє APnews з посиланням на Департамент інформації Української греко-католицької церкви.

Про це говорили під час робочої зустрічі президента України Володимира Зеленського з главою УГКЦ Блаженнішим Святославом.

"У центрі уваги сторін було обговорення викликів і завдань, які стоять перед державою та церквою у зв’язку із поширенням епідемії COVID-19, особливо в контексті святкування Великодня", - йдеться у повідомленні.

Зеленський запевнив, що з боку державної влади прийняте принципове рішення дати можливість звершувати пасхальні богослужіння та транслювати їх наживо.

"Очільник країни пояснив, що з боку державної влади прийняте принципове рішення дати можливість звершувати пасхальні богослужіння та транслювати їх наживо. Вкрай необхідно максимально переконати людей залишатися вдома та забезпечити їх усім необхідним для святкування Великодня не виходячи зі своїх домівок. Скупчення людей у храмах чи біля них несе неабияку загрозу їхньому життю та здоров’ю", - вказано у повідомленні.

Як повідомляв APnews раніше, мер Києва Віталій Кличко закликав представників всіх конфесій не допускати проведення масових заходів на Великдень, аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції.

Новини партнерів

Квиток додому до $ 5000, а гроші закінчуються: українські альпіністи застрягли в карантинному Непалі
Поліція склала майже 200 адмінпротоколів у перший день посиленого карантину