В Україні не буде подвійних зимових канікул у школярів, - МОН

В Україні не буде подвійних зимових канікул у школярів, - МОН
Читать на русском

Міносвіти заявило, що інформація щодо подвійних зимових канікул не відповідає дійсності.

В Україні зимові шкільні канікули через коронавірус не будуть розділяти на дві частини. Про це повідомила прес-служба МОН, передає APnews.

Так, у відомстві спростували інформацію щодо подвійних канікул та назвали таку інформацію в пресі недостовірною.

"Інформація в ЗМІ щодо встановлення у 2020/2021 н.р. зимових канікул в період із 28 грудня 2020 року до 10 січня 2021 року та з 15 до 21 лютого 2021 року є недостовірною. МОН не надавало жодних офіційних листів-рекомендацій щодо цього питання", - зазначили у МОН.

За законом, керівники навчальних закладів мають право самостійно організовувати освітній процес і визначати дати канікул.

"А в період карантину через COVID-19 в Україні для безпеки учнів та працівників шкіл канікулярний період може бути скоригований відповідно до епідеміологічної ситуації", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві нагадали, що традиційно навчання в Україні триває щонайменше 175 навчальних днів, а тривалість канікул, не рахуючи літніх, не повинна перевищувати 30 днів.

Питання організації навчання школярів вирішуються керівниками навчальних закладів у кожному випадку окремо в залежності від епідемічної ситуації в регіоні.

Як повідомляв APnews раніше, школи треба залишити відкритими, адже їх закриття мало сприяє боротьбі з COVID-19.

Новини партнерів

Коронавірусне класико: прогноз на центральний матч УПЛ "Динамо" - "Шахтар"
В 11 містах України пройдуть повторні вибори: названі дати