Щороку 10 000 дітей в Україні стають сиротами - Лазебна

Щороку 10 000 дітей в Україні стають сиротами - Лазебна
Читать на русском

Зараз в Україні нараховують майже 70 000 дітей-сиріт.

В Україні станом на початок 2021 року нараховується близько 70 000 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна під час години запитань до уряду у парламенті 4 червня, передає APnews.

"Загалом на початок цього року маємо близько 70 тисяч дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. З них у сімейних формах виховання виховується 64 тисячі дітей, тобто 92 відсотки. Щороку набуває статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, в середньому 10 тисяч дітей", - констатувала Лазебна.

За її словами, найпоширеніша форма влаштування таких дітей - це опіка в сім'ях родичів, потім йдуть прийомні сім'ї, а далі дитячі будинки сімейному типу.

Також зазначається, що з держбюджету виділяється субвенція місцевій владі на придбання чи будівництво будинків сімейного типу та забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

На сьогодні держава підтримує доходи більше 2 млн сімей через 10 видів адресної державної соціальної допомоги, розповіла глава Мінсоцполітики.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, в Україні планують збільшити допомогу при народженні дитини до 50 тисяч гривень.

Новини партнерів

У Києві для дітей не будуть відкривати шкільні табори, - Кличко
ЄС остаточно закрив своє небо для Білорусі