В Україні надали податковому номеру на ID-картці юридичну силу довідки

В Україні надали податковому номеру на ID-картці юридичну силу довідки
Читать на русском

Завдяки цьому громадяни України зможуть самостійно обирати, який із вказаних документів пред’явити

Верховна Рада України підтримала законопроект № 2524, який передбачає внесення змін до Податкового кодексу та набуття реєстраційним номером облікової картки платника податків на ID-картці та свідоцтві про народження матиме такої ж юридичної сили, як і довідка про присвоєння РНОКПП. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ.

"РНОКПП (раніше – ідентифікаційний код чи ІПН) на ID-картці та свідоцтві про народження матиме таку ж юридичну силу, як і довідка про його присвоєння. Тож українці зможуть пред’являти один із зазначених документів для надання даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків", - йдеться в повідомленні.

У відомстві наголосили, що завдяки цьому громадяни України зможуть самостійно обирати, який із вказаних документів пред’явити для надання даних про свій реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Як повідомляв APnews раніше, з 28 травня в Україні запрацювала послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків.

Новини партнерів

В Одесі інспектор поліції заманив до себе додому та зґвалтував неповнолітню
ФІФА опублікувала розклад матчів чемпіонату світу в Катарі