В Україні можуть залучити волонтерів на час виходу з карантину

В Україні можуть залучити волонтерів на час виходу з карантину
Читать на русском

Президент України Володимир Зеленський під час традиційної наради з представниками Кабінету міністрів підтримав ідею про залучення для волонтерів для допомоги у дотриманні заходів безпеки у зв’язку з коронавірусом.

Президент України Володимир Зеленський під час традиційної наради з представниками Кабінету міністрів підтримав ідею про залучення для волонтерів для допомоги у дотриманні заходів безпеки у зв’язку з коронавірусом. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

"Це дуже хороша ідея. Підтримую її втілення в Україні. Волонтери могли б нагадувати людям про потребу соціальної дистанції, носіння масок. Таким чином, виходячи з карантину, ми пам’ятали б, що загроза все ще існує й треба дотримуватися правил безпеки", - зазначив президент.

Крім того, Зеленський обговорив з представниками Кабінету міністрів України питання страховок для лікарів, які борються з коронавірусною інфекцією.

"Ми говорили про хороший приклад Луганської облдержадміністрації, яка застрахувала всіх медиків, котрі працюють на передовій. Я вже наголошував, що це треба втілити по всій Україні. Будь ласка, зберіть усі документи, які дадуть зрозуміти, коли наші лікарі будуть застраховані", - додав президент, звертаючись до міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

Як повідомляв APnews раніше, учасники акції "Стоп реванш", яка почалася на Майдані Незалежності у Києві о 14:00, перемістилися під будинок, де проживає Володимир Зеленський.

Новини партнерів

На Олімпійській в Києві повністю згоріло авто. Відео
Залізничне та авіасполучення в Україні можуть запустити раніше, ніж анонсувало МОЗ, - Криклій