В Україні можуть "скасувати" Новий рік через COVID-19 – Офіс президента

В Україні можуть "скасувати" Новий рік через COVID-19 – Офіс президента
Ексклюзив
Читать на русском

Українцям можуть заборонити масові гуляння, проте тотального "локдауну" не буде.

В Офісі президента ведуться розмови про те, щоб по всій Україні скасувати святкування новорічних свят з метою запобігання поширення коронавірусу.

Про це APnews розповіло джерело в Офісі Президента.

Наголошується, що в країні однозначно не введуть тотальний "локдаун", проте не можна виключати значне посилення карантинних заходів.

"Новий Рік в Україні дійсно можуть "скасувати". Рішення про посилення карантинних заходів по всій Україні витає в Офісі президента вже другий місяць, проте це однозначно не буде повний "локдаун". Президент і так несе репутаційні втрати через непопулярні рішення, на які він змушений йти. Приклад тому - бунти рестораторів і представників малого бізнесу", - розповів співрозмовник.

Також в Офісі президента нам розповіли, що наразі прораховуються всі ризики, але в цілому питання про "скасування" Нового року вже вирішене.

"Питання скасування масових гулянь, різдвяних і новорічних, в принципі вже вирішене. Цифри ковіду, як то кажуть, на табло. ОП готується, до "опору на місцях" і можливих порушень. Зараз всі ці ризики прораховуються", - констатували в ОП.

Нагадаємо, станом на 10 листопада в Україні лабораторно підтверджено 479 197 випадків захворювання на коронавірус. Останні кілька тижнів щоденний показник коливається від 8 до 10 тисяч нових інфікованих.

Як повідомляв APnews, епідеміолог роз’яснила, скільки ще в Україні "житиме" COVID-19.

Новини партнерів

Люди з проблемною психікою частіше хворіють на COVID-19, ніж інші - вчені
РФ відправляє десятки військових літаків до Нагірного Карабаху