В Україні можуть продовжити "антикоронавірусні" закони

В Україні можуть продовжити "антикоронавірусні" закони
Читать на русском

Андрій Єрмак обговорив питання протидії поширенню коронавируса в регіонах і лікування хворих.

Дію законів, які забезпечують боротьбу з коронавірусом COVID-19 в Україні, можуть продовжити. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Відзначається, що керівник Офісу президента Андрій Єрмак провів робочу наради в понеділок, 27 квітня, на якій обговорили питання протидії поширенню коронавірусу в регіонах і лікування хворих.

"На нараді йшлося про фінансування лікарень, які першими приймають хворих з коронавірусом в Кропивницькому, забезпеченні надбавки до заробітної плати соціальним працівникам в Полтавській області, збереженні дотацій в ряді регіонів", - йдеться в повідомленні.

При цьому в ході наради обговорили необхідність продовження "антикоронавірусних" законів, термін дії яких закінчується.

Варто відзначити, що так звані антикоронавірусні закони - № 530-IX "Про перешкоджання поширенню коронавірусу", № 533-IX "Про підтримку бізнесу в період карантину", № 531-IX і № 532-IX щодо закупівлі доступних ліків - президент Володимир Зеленський підписав 18 березня, а термін їх дії - три місяці.

Як раніше повідомляв APnews, станом на понеділок, 27 квітня, в Україні зафіксовано 9009 випадків коронавірусної хвороби.

Новини партнерів

У Вінницькій області на коронавірус захворіли майже 400 осіб
Рада визнала незадовільною роботу Нацради з питань ТБ і радіомовлення за 2019 рік