В Україні можуть почати надавати кредити малому бізнесу під держгарантії

В Україні можуть почати надавати кредити малому бізнесу під держгарантії
Читать на русском

Проект спрямовано на забезпечення доступу до кредитування суб’єктам господарювання, які зазнали значних фінансових втрат

До Верховної Ради України внесли проект закону Кабінету міністрів, яким пропонується ввести механізм надання кредитів представникам малого бізнесу під державні гарантії на портфельній основі. Про це повідомляє APnews з посиланням на дані на сайт Ради.

Проект спрямовано на забезпечення доступу до кредитування суб’єктам господарювання, які зазнали значних фінансових втрат внаслідок запровадження заходів із запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Документ пропонує внести зміни до Бюджетного кодексу України в частині введення поняття гарантійного зобов’язання на портфельній основі.

Також пропонується доповнити положення цього кодексу нормами щодо можливості надання портфельних гарантій без забезпечення виконання зобов’язань та залучення юридичних осіб для надання агентських, консультаційних та інших послуг, необхідних для управління гарантійними зобов’язаннями держави, наданими на портфельній основі.

Як повідомляв APnews, Шмигаль пояснив, як будуть знімати карантинні обмеження через коронавірус.

Новини партнерів

У Дніпропетровській області 154 ринки знову почали роботу
НАБУ оголосило підозру у справі Гладковського колишньому керівництву Міністерства оборони