В Україні можуть перенести осінні канікули для школярів: названо причину і дату

В Україні можуть перенести осінні канікули для школярів: названо причину і дату
Читать на русском

Цього року звичний графік канікул може змінитися.

В Україні можуть змінити дати шкільних осінніх канікул у зв'язку з проведенням місцевих виборів 25 жовтня. Школярі можуть піти на канікули раніше запланованого часу.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву тимчасово виконуючого обов'язки міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.

Як правило, осінні канікули у школярів випадають на останні дні жовтня – перші дні листопада, однак цього року звичний графік може змінитися.

Шкарлет нагадав, що школи в Україні давно отримали автономію в організації шкільного процесу. За його словами, графік канікул, який пропонує МОН, має рекомендаційний характер

Наразі, у зв'язку із проведенням місцевих виборів і розміщенням дільниць і комісій у приміщеннях шкіл, освітні департаменти попросили синхронізувати дати канікул з датами виборів.

"Ми рекомендуємо розпочати канікули не пізніше, ніж за два дні до виборів і завершити не пізніше, ніж через три. Я дуже сподіваюся, що навчальні заклади прислухаються до рекомендацій департаменту та Міністерства освіти", - наголосив глава МОН.

Так, він зазначив, що осінні канікули пропонується розпочати 22 жовтня, в четвер і закінчити 30 жовтня, у п'ятницю. В результаті, діти отримають 11 днів для відпочинку.

Як повідомляв APnews, у МОН заявили, що більшість шкіл в Україні будуть працювати у форматі "змішаного" навчання.

Новини партнерів

Коефіцієнти УЄФА: Україна може втратити другу путівку в ЛЧ через "Колос" та "Десну"
У Парижі чоловік з ножем напав на людей біля редакції Charlie Hebdo, де у 2015 році був теракт