В Україні майже 6 000 медиків заразилися Covid-19: проводяться розслідування

В Україні майже 6 000 медиків заразилися Covid-19: проводяться розслідування
Читать на русском

Як заявив головний санлікар, влада не приховує жодного випадку захворювання серед медпрацівників

Станом на 18 червня в Україні майже 6 тисяч медиків, що заразилися Covid-19. Всі випадки зареєстровані, по відношенню до всіх проводяться епідрозслідування. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву головного санітарного лікаря Віктора Ляшка в ефірі "Право на владу".

Він зазначив, що це, ймовірно, перший спалах епідемії, коли влада не приховує жодного випадку інфікування медичного працівника.

"Попередня статистика, коли працювали різні міжнародні проекти, спрямовані на ліквідацію внутрішньолікарняних інфекцій, ніколи не показували реальну статистику. У нас в рік реєструвалося до 4 тисяч хвороб саме серед медпрацівників, пов'язаних з наданням медичної допомоги саме в лікарні. Сьогодні ми маємо майже 6 тисяч інфікованих медпрацівників", - розповів головний санлікар.

Ляшко також заявив, що медикам це буде оплачено як професійне захворювання, а якщо буде підтверджений факт інфікування на робочому місці, або в разі настання летального випадку, буде виплачена сума в розмірі 1,5 млн грн для родини.

Раніше APnews писав, що лікарям підвищать зарплати - у МОЗ розповіли, кому слід чекати надбавки.

Новини партнерів

ДБР закрило відразу три кримінальні провадження проти Порошенка
Понад 900: В Україні вже третій день поспіль фіксують антирекорд з кількості хворих COVID-19