В Україні майже 1000 лікарень недофінансовані - Степанов

В Україні майже 1000 лікарень недофінансовані - Степанов
Читать на русском

Максим Степанов зазначив, що фінансування лікарень протитуберкульозного і психіатричного напрямків скоротилося на 70-80%.

Державне фінансування в поточному році недоотримали близько тисячі лікарень. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.

За його словами, менше коштів отримали обласні лікарні, дитячі та інфекційні медустанови. При цьому він вказав, що деякі лікарні недоотримали 50% коштів.

"Ми зустрілися з Національною службою здоров'я, на початку квітня, коли вони вже уклали всі договори. У розрахунках, які вони мені дали, 984 лікарні отримали фінансування менше, ніж минулого року. З них 332 - на 50% менше, ніж минулого року", - зазначив Степанов.

Також він вказав, що фінансування цілих напрямків, наприклад, протитуберкульозного або психіатричного, скоротилося на 70-80%.

Як раніше повідомляв APnews, медики протитуберкульозного диспансеру у Львові влаштували "коридор ганьби" для чиновників через другий етап медичної реформи, через яку вони можуть залишитися без роботи

Новини партнерів

У ВООЗ попередили про нову хвилю пандемії коронавірусу "в будь-який час"
Справа Шеремета: Підозрюваному Антоненку продовжили арешт ще на два місяці